Az előadó ezen a héten, egészen pontosan a születésnapján, SativuS formációjával rukkolt elő legutóbbi anyagával, ami a Még várj! címet kapta. A sráctól megszokhattuk már az edzett füleket megcélzó ütős gondolatokat, amiket rafinált rímekkel, laza stílusban tálal. Nincs ez másként a most premierező Menj elé esetében sem, amelynek megalkotásához ismét talált maga mellé társakat, és amellyel főleg az underground muzsikákat kedvelőknek kedveskednek az összeállt előadók.
"A dal érdekessége, hogy csak soproni előadók vannak benne, már régóta szerettem volna egy ilyen hazai tracket. A Jereván Zoo (Chef & Sheriff) egy legendásnak mondható csapat a városban, a nevük is egy városrészből ered. Már évek óta foglalkoznak zenéléssel és örülök neki, hogy sikerült összehozni velük ezt a közöst. Bokor pedig két utcára lakik tőlem, jó barátok vagyunk egy ideje, szuper szövegeket szokott hozni. Sajnos mostanában nem annyira aktív, mint korábban, de abban bízom, hogy ez a cucc ad majd neki egy kis motivációt, lendületet." - kezdte Curta. A Menj elé alapját a roppant tehetséges Phami készítette, a mix, master teendőket pedig CAP követte el.
"Először egy kicsit összetettebb sztorit szerettünk volna, de végül ennél az egyszerűbb imidzs klippes témánál maradtunk. Ezúttal nem én vágtam, effekteltem, hanem Wolfshoot forgatta, készítette, viszont mindannyian próbáltunk hozzátenni a kreatív részéhez, hogy minél jobb legyen a végeredmény. A helyszínt főleg a Jereván lakótelep jelentette, egy lépcsőház és a Kuruc-dombon lévő Szélmalom kaszárnya, ami Bokor részeiben tűnik fel, mert ő Sopronnak azon a részén nőtt fel." - árulta el a videó kapcsán az előadó.
Nemrégiben megszületett a 21. Század Kiadó kistestvére, a Next21. Néhány nappal ezelőtt hozzájutottam 3 csodás olvasmányukhoz, amelyek egytől-egyig igényes küllemet kaptak. Az első élménykönyv elolvasása után úgy látom, marad a magas színvonal tartalmilag is. Olaszország szerelmeseként elsőként Lori Nelson Spielman: Sors, szerelem, Toszkána írását vettem kezembe, amelynek már a borítója is iszonyatosan hívogató volt. A nemzetközi bestseller humorral, kételyekkel, hibákkal, megbocsájtással, útkereséssel és már bejárt utakra való visszatekintéssel kalauzol el Velencébe, Toszkánába és az Amalfi-partra. A fikciós regény alapja szerint egy több száz éves átoknak köszönhetően a Fontana család másodszülött lányai sosem találnak tartós szerelemre, párkapcsolatra. Ahogy az lenni szokott, van olyan karakter, aki hisz az átokban, míg más véletlen egybeesésnek tartja az egészet és nem gondol bele túl sokat. Legalábbis sokáig így látszik... Ha az emberbe többen, többször sulykolják ugyanazt a do
„Jakupcsek Gabriella munkássága véleményem szerint valóban példaértékű. Szakmai tudása és alázata elképesztő, ugyanakkor ő az egyetlen olyan tévés számomra, aki a közösségi médiák hatalmas népszerűsége óta sem vesztett hiteléből. Sok műsorvezetőt, szerkesztőt csak addig kedveltem, amíg nem jelentek meg az online felületeken, Gabriella ilyen szinten is kivételes, egyszerűen emberi, aki okosan húzza meg a határokat.” – írtam róla 2020 májusában, a Nagy levegő könyve kapcsán. Ez a véleményem azóta sem változott. Mivel minden eddig megjelent írását ( Megúszhatatlan, És te hogy vagy?, Nagy levegő ) kedveltem, kíváncsian vártam, hogy mire jutott az Alul semmi? Veszélyek és esélyek a Covid idején kiadvány megírása során. Sokunknak ismerős az a rutin, amikor a karantén időszakaiban felül csinosa(bba)n összekaptuk magunkat az online beszélgetések idejére (ameddig látszottunk a képernyőn), alul meg maradtunk „otthonkában”, pizsamanadrágban, mamuszban. Pontosan ez a jelenség bújik meg a könyv c